Kolový šroub M14x1,5×60 koule R12, klíč 17, S17D60R12, výška 79 mm
Šroub na kola M14x1,5x60mm kulový R12 typ S17D60R12 prodloužený pro osobní, SUV a dodávkové automobily.
bez DPH
35 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Kolové šrouby M14x1,5×60 mm s kulovou dosedací plochou R12 typ S17D60R12 prodloužený pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková výška 79 mm.
|---|---|
| Země původu | |
| Výrobce |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
BIMECC
22%