Kolový šroub M14x1,5×60 kulový R14, klíč 17, S17D60R14, výška 80 mm
Šroub na kola M14x1,5×60 mm kulová dosedací plocha R14 typ S17D60R14 pro litá kola AMG a značky automobilu Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 15 mm.
bez DPH
246 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Kolové šrouby M14x1,5×60 mm s kulovou dosedací plochou R14 typ S17D60R14 pro litá kola AMG a značky automobilu Mercedes ML, S, CL, GL prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek šíře 15 mm.
| Poznámka | |
| Rozměr (M) | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Barva | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Povrchová úprava | |
| Značka automobilu | |
| Země původu | |
| Výrobce | |
| Značka |
UPOZORNĚNÍ
MADE IN ITALY
BIMECC
ID: 10692 322 sklademKolový šroub M12x1,25×46 kužel, klíč 19, C19B46, výška 71 mm
Šroub M12x1,25x46 mm kužel, typ C19B46 pro aftermarketová kola pro značky automobilu Citroen, Peugeot, starší modely zpravidla do roku výroby 2002 s hlavou klíč 19 mm prodloužené.
ID: 10693 136 sklademKolový šroub M12x1,25×50 kužel, klíč 17, C17B50, výška 75 mm
Šroub M12x1,25x22 mm kužel, typ C17B50 pro aftermarketová kola, pro značky automobilu Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot prodloužené.
22%
ID: 52252 76 sklademKolový šroub M15x1,25×43 kulový R14, pohyblivá plocha, klíč 17, S17Q43R14E-MW-BLACK, černý, výška 74 mm
Šroub na kola M15x1,25x43 mm kulový R14 typ S17Q43R14E-MW-BLACK na originální kola s kulovou pohyblivou dosedací plochou pro Mercedes Benz GLE (2019-) a GLS (2019-) prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek. Barva černá, Klíč 17 mm.
ID: 10005 92 sklademKolový šroub M16x1,5×33 kužel, klíč 19, 2005-02-01, výška 54 mm
Šroub na kola M16x1,5x33 mm kužel typ 2005-02-01 pro dodávkové automobily Citroën Jumper, Fiat Ducato, Opel Movano, Peugeot Boxer na neoriginální litá kola od 16″ (rozteč 5/130). Celková výška 54 mm.