Kolový šroub M14x1,5×60 kužel pohyblivý, klíč 19, C19D60-MW, výška 84 mm
Šroub pro alu kola M14x1,5×60 mm kužel pohyblivá, označení C19D60-MW prodloužený o 26 mm pro použití rozšiřovacích podložek pro značky Volvo V60, V70, S70, S60, S80, C70, XC60, XC70, XC90 od roku výroby 2000 dále. Klíč 19 mm. Barva stříbrná.
bez DPH
Do týdne
Kolové šrouby M14x1,5×60 mm s kuželovou pohyblivou dosedací plochou, označení C19D60-MW prodloužený o 26 mm pro použití rozšiřovacích podložek pro značky automobilu Volvo V60, V70, S70, S60, S80, C70, XC60, XC70, XC90 od roku výroby 2000 dále.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: Zn/Ni
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 84 mm
Klíč: 19 mm
Prodloužené o 26 mm pro použití rozšiřovacích podložek
Použití pro originální alu kola značky automobilu
Volvo
S60 / V60 | (F) 2010-____ sedan
S60 / V60 | (F) 2012-____ kombi
S60 / V60 | (R*) 2000-2009 sedan
S80 | (A) 2006-____ sedan
S80 | (T) 1998-2006 sedan
V70 | (B) 2009-____ kombi
V70 | (S) 2000-2007 kombi
V90 / S90 | (P) 2016-____ kombi
V90 / S90 | (P) 2016-____ sedan
XC60 | (D) 2008-2017 SUV
XC70 | (B) 2007-2016 kombi
XC70 | (S) 2002-2007 kombi
XC90 | (C*) 2002-2014 SUV
|---|---|
| Rozměry | 23 × 82 mm |