Kolový šroub M14x1,5×64 koule R12, klíč 17, S17D64R12, výška 84 mm
Šroub pro litá kola M14x1,5x64mm kulový R12 typ S17D64R12 prodloužený. Celková výška 84 mm.
bez DPH
327 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Kolové šrouby pro litá kola M14x1,5x64mm s kulovou dosedací plochou R12 typ S17D64R12 prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek. Celková výška 84 mm.
|---|---|
| Rozměry | 84 mm |
| Poznámka | |
| Rozměr (M) | |
| Stoupání závitu | |
| Povrchová úprava | |
| Výrobce | |
MADE IN ITALY
BIMECC
22%