Kolový šroub M15x1,25×38 kulový R14, pohyblivá plocha, klíč 17, S17Q38R14-MW, výška 62 mm

Šroub M15x1,25×38 mm kulový R14 typ S17Q38R14-MW na neoriginální kola s kulovou dosedací plochou pro Mercedes Benz GLE (2019-) a GLS (2019-) prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek. Barva stříbrná, Klíč 17 mm.

119,49  s DPH
98,75  bez DPH

70 ks skladem

Předpokládané doručení do 22. 7. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Šroub M15x1,25×38 mm s kulovou pohyblivou dosedací plochou R14 typ S17Q38R14-MW na neoriginální kola s kulovou dosedací plochou pro Mercedes Benz GLE od roku výroby (2019-) a GLS (2019-) prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek.

SPECIFIKACE

Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Dosedací plocha: kulová R14
Délka závitu: 38 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 62 mm
Klíč/hlava: 17 mm

Pro neoriginální alu kola s rozšiřovacími podložkami

Mercedes | GL, GLS | (GLS, X167 H1GLE) 2019-____ SUV
Mercedes | M, GLE | (GLE, W167 H1GLE) 2019-____ SUV

POZNÁMKA

VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
V případě, že neznáte přesné parametry produktu, můžete zde najít tento produkt podle značky vozidla. Případně nás můžete kontaktovat a my vám s výběrem správného produktu rádi pomůžeme.

PARAMETRY
Hmotnost 0,114 kg
Rozměry 57 mm
Poznámka

Rozměr (M)

Stoupání závitu

Délka závitu (S)

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

Barva

Materiál

Pevnostní třída

Povrchová úprava

Typ disku / použití

Výrobce

Země původu

Značka automobilu

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem šroubů doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7,5-9 otáček 360 stupňů v závislosti na použitém rozměru a typu šroubu. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení šroubů či matic!

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit šrouby! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových šroubů či matic.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Německu   MADE IN GERMANY

Originální produkt vyrobený v Německu. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

    SCC Fahrzeugtechnik GmbH

Společnost působí na trhu od roku 2000. Patří do skupiny SCC group, která zahrnuje kromě SCC Fahrzeugtechnik GmbH, také společnosti WEMAR Auto Zubehör GmbH a SCC Electromobility GmbH. Hlavní zaměření této společnosti je výroba a prodej vlastních výrobků, zejména distančních podložek, adaptérů, spojovacích prvků, jednodílných a vícedílných kol a speciálních dílů pro automotive. Výroba probíhá na moderních CNC výrobních strojích a veškeré testování podle standardů KBA. Všechny výrobky společnosti SCC Fahrzeugtechnik GmbH podléhají přísným evropským normám, mají certifikáty TÜV a jsou homologované na všechny uvedené značky automobilů.

Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…