Kolový svorník – šteft M14x1,5×45 tisícihran průměr 14,9mm, CRP149D45
Pevnostní kolové svorníky – štefty M14x1,5×45 typ PR23/P, CRP149D45 s tisícihranem o průměru 14,9 mm.
bez DPH
88 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
Kolový svorník – šteft M14x1,5×45 mm s průměr tisícihranu 14,9 mm typ PR23/P CRP149D45 je určený k uchycení litých a plechových disků pro osobní a offroad automobily, dodávkové automobily a karavany.
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
Před objednávkou doporučujeme ověřit rozměry a průměr tisícihranu dle původního svorníku na vozidle!
| Hmotnost | 0,059 kg |
|---|---|
| Rozměr (M) | |
| Poznámka | |
| Materiál | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Typ / systém | |
| Celková výška (L) | |
| Průměr tisícihranu | |
| Délka tisícihranu | |
| Pevnostní třída | |
| Povrchová úprava | |
| Výrobce | |
| Země původu | |
| Značka | |
| Uvedená cena za: |
MADE IN GERMANY
SCC Fahrzeugtechnik GmbH
ID: 44934 84 sklademKolový svorník (šteft) M14x1,5×50 tisícihran průměr 14,9mm (CRP149D50G)
Pevnostní kolové svorníky - štefty M14x1,5x50 typ CRP149D50G s tisícihranem o průměru 14,9 mm. Pro automobily Ford S-Max, Galaxy.
Související produkty
Pevnostní kolový svorník (šteft) s oboustranným závitem M12x1,25×45 mm / M12x1,5×15 mm a celkovou výškou 68 mm. Barva černá.