Informace o vozidle
| Vozidlo | BMW 5-serie (E34, 5/H) 1992-1996 kombi |
| EG-číslo | E700/1*.. |
| Rozteč | 5/120 |
| Průměr náboje | 72,6 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 910-1030 kg/1225-1300 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M12x1,5x26 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M12x1,5x26 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 225/60R15 95V | 7,0x15 ET | 225/60R15 95V | 7,0x15 ET |
| 205/65R15 94V | 7,0x15 ET | 205/65R15 94V | 7,0x15 ET |
Informace o vozidle
| Vozidlo | BMW 5-serie (E34, 5/H) 1992-1996 kombi |
| EG-číslo | F022*.. |
| Rozteč | 5/120 |
| Průměr náboje | 72,6 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1050 kg/1300 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M12x1,5x26 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M12x1,5x26 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 235/45R17 | x17 ET | 235/45R17 | x17 ET |
| 235/45R17 93H | x17 ET | 235/45R17 93H | x17 ET |
| 235/45R17 93H | x17 ET | 255/40R17 | x17 ET |
| 245/40R18 | 8,0x18 ET | 245/40R18 | 9,0x18 ET |








