Informace o vozidle
| Vozidlo | Citroën C3/DS3 C3 Aircross (2) 2017-____ SUV |
| EG-číslo | e4*2007/46*1241*.. |
| Rozteč | 4/108 |
| Průměr náboje | 65,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 950 kg/880 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M12x1,25x26 mm klíč 17 |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M12x1,25x36 mm klíč 17 |
| Dosedací plocha | plochá podložka |
| Měření tlaku v pneu | nepřímé přes ABS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 195/65R15 83T | 6,5x15 ET20 | 195/65R15 83T | 6,5x15 ET20 |
| 195/60R16 83T | 6,5x16 ET20 | 195/60R16 83T | 6,5x16 ET20 |










