Informace o vozidle
| Vozidlo | Citroën Jumper 1 (od 16"kol rozteč 5/130) 1994-2006 Van |
| EG-číslo | G712*.. |
| Rozteč | 5/130 |
| Průměr náboje | 78,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 2120 kg/1850 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M16x1,5x32 mm klíč 24 |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M16x1,5x32 mm klíč 24 |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 215/75R16 113Q | x16 ET | 215/75R16 113Q | x16 ET |
| 205/75R16 110Q | x16 ET | 205/75R16 110Q | x16 ET |









