Informace o vozidle
| Vozidlo | Citroën Xantia (X*, X1, X2) 1993-2002 kombi |
| EG-číslo | e2*93/81*0180*.. |
| Rozteč | 4/108 |
| Průměr náboje | 65,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1110 kg/940 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M12x1,25x26 mm klíč 19 |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M12x1,25x26 mm klíč 19 |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 205/60R15 91H | 6,0x15 ET | 205/60R15 91H | 6,0x15 ET |








