Informace o vozidle
| Vozidlo | Fiat Ducato (230,244 od 15"kol rozteč 5/118) 1994-2006 Van |
| EG-číslo | G687*.. |
| Rozteč | 5/118 |
| Průměr náboje | 71,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1460-1690 kg/1460-1750 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M14x1,5x28,2 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M14x1,5x28,2 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 215/70R15 109Q | x15 ET | 215/70R15 109Q | x15 ET |
| 205/70R15 106Q | x15 ET | 205/70R15 106Q | x15 ET |
| 195/70R15 103Q | x15 ET | 195/70R15 103Q | x15 ET |








