Informace o vozidle
| Vozidlo | Mitsubishi Pajero (Pajero Sport K90) 1998-2008 SUV |
| EG-číslo | e1*2001/116*0109*.. |
| Rozteč | 6/139,7 |
| Průměr náboje | 110,5 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1200 kg/1500-1540 kg |
Materiál
| Kolové matice pro litá kola | M12x1,5 mm |
| Dosedací plocha | plochá podložka |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 245/70R16 107Q | 7,00 x 16 ET10,00 | 245/70R16 107Q | 7,00 x 16 ET10,00 |
| 255/70R16 111Q | 7,00 x 16 ET10,00 | 255/70R16 111Q | 7,00 x 16 ET10,00 |








