Informace o vozidle
| Vozidlo | Nissan 350Z (Z33) 2002-2009 coupe |
| EG-číslo | e1*2001/116*0235*.. |
| Rozteč | 5/114,3 |
| Průměr náboje | 66,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 935 kg/975 kg |
Materiál
| Kolové matice pro litá kola | M12x1,25 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 225/50R17 94W | 7,5x17 ET30 | 235/50R17 96W | 8,0x17 ET33 |
| 225/45R18 91W | 8,0x18 ET30 | 245/45R18 96W | 8,5x18 ET33 |
| 245/40R18 93W | 9,0x18 ET30 | 265/35R19 94W | 10,0x19 ET30 |










