Informace o vozidle
| Vozidlo | Opel Movano (Y, H) (od 15"kol rozteč 5/118) 2021-____ Van |
| EG-číslo | e2*2007/46*0735*..; e3*2007/46*0045*.. |
| Rozteč | 5/118 |
| Průměr náboje | 71,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1680-1850 kg/1650-2000 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M14x1,5x27 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M14x1,5x27 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 215/70R15 109/107S | 6,0x15 ET68 nebo ET70 nebo ET72 |
| 225/70R15 112/110S | 6,0x15 ET68 nebo ET70 nebo ET72 |
| 225/70R15 112/110R M+S | 6,0x15 ET68 |










