Informace o vozidle
| Vozidlo | Opel Movano (od 16"kol rozteč 5/130) 2021-____ Van |
| EG-číslo | e2*2007/46*0735*..; e3*2007/46*0045*..; e24*2007/46*0592*.. |
| Rozteč | 5/130 |
| Průměr náboje | 78,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1850-2100 kg/2000-2400 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M16x1,5x29 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M16x1,5x29 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 215/75R16 116/114R | 6,0x16 ET68 |
| 225/75R16 116/114R nebo 118/116R nebo 121/120S | 6,0x16 ET68 |
| 225/75R16 116/114R M+S nebo 121/120R M+S | 6,0x16 ET68 |










