Informace o vozidle
| Vozidlo | Suzuki Jimny (GJ) 2018-2021 SUV |
| EG-číslo | e6*2007/46*0253*.. |
| Rozteč | 5/139,7 |
| Průměr náboje | 108,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 680 kg/880 kg |
Materiál
| Kolové matice pro plechová kola | M12x1,25 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové matice pro litá kola | M12x1,25 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 195/80R15 96S | 5,5x15 ET5 |
Informace o vozidle
| Vozidlo | Suzuki Jimny (HJ) 2021-2024 SUV |
| EG-číslo | e6*2007/46*0515*..; e6*2018/858*00228*.. |
| Rozteč | 5/139,7 |
| Průměr náboje | 108,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 680 kg/880 kg |
Materiál
| Kolové matice pro plechová kola | M12x1,25 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové matice pro litá kola | M12x1,25 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 195/80R15 96S | 5,5x15 ET5 |










