Informace o vozidle
| Vozidlo | Suzuki S-Cross (JY, JY-2S) 2022-____ SUV |
| EG-číslo | e4*2007/46*0779*..; e6*2018/858*00006*.. |
| Rozteč | 5/114,3 |
| Průměr náboje | 60,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1040 kg/920 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechová kola | M12x1,5x22 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové šrouby pro litá kola | M12x1,5x22 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Měření tlaku v pneu | senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 215/60R16 95H | 6,5x16 ET50 |
| 215/55R17 94V | 6,5x17 ET50 |











