Informace o vozidle
| Vozidlo | Toyota Corolla Cross (XG1TJ) 2022-____ SUV |
| EG-číslo | e6*2018/858*00186*..; e13*2018/858*00420*.. |
| Rozteč | 5/114,3 |
| Průměr náboje | 60,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1150 kg/1100 kg |
Materiál
| Kolové matice pro plechová kola | M12x1,5 mm |
| Dosedací plocha | kuželová |
| Kolové matice pro litá kola | M12x1,5 mm |
| Dosedací plocha | plochá podložka |
| Měření tlaku v pneu | senzory TPMS |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatiky | Disky |
|---|---|
| 215/60R17 96H | 6,5x17 ET35 |
| 225/50R18 95V | 7,0x18 ET40 |












