Informace o vozidle
| Vozidlo | Volkswagen Jetta II (19E) 1984-1991 sedan |
| EG-číslo | D186*.. |
| Rozteč | 4/100 |
| Průměr náboje | 57,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 690-790 kg/740-870 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M12x1,5x25 mm |
| Dosedací plocha | kulová R13 |
| Kolové šrouby pro litá kola | M12x1,5x25 mm |
| Dosedací plocha | kulová R13 |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 155/R13 M+S | 5,00 x 13 ET | 155/R13 M+S | 5,00 x 13 ET |
| 155/R13 M+S | 5,50 x 13 ET | 155/R13 M+S | 5,50 x 13 ET |
| 175/70R13 | 5,50 x 13 ET | 175/70R13 | 5,50 x 13 ET |
| 185/60R14 | x 14 ET | 185/60R14 | x 14 ET |








