Informace o vozidle
| Vozidlo | Volkswagen Polo (6KV) 1997-2001 kombi |
| EG-číslo | E9*93/81*0008*.. |
| Rozteč | 4/100 |
| Průměr náboje | 57,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 760-870 kg/790-810 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M12x1,5x25 mm |
| Dosedací plocha | kulová R13 |
| Kolové šrouby pro litá kola | M12x1,5x25 mm |
| Dosedací plocha | kulová R13 |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 185/60R14 76Q | 6,00 x 14 ET38,00 | 185/60R14 76Q | 6,00 x 14 ET38,00 |
| 175/65R14 76Q | 6,00 x 14 ET38,00 | 175/65R14 76Q | 6,00 x 14 ET38,00 |
| 185/55R15 76Q | 6,00 x 15 ET38,00 | 185/55R15 76Q | 6,00 x 15 ET38,00 |









