Informace o vozidle
| Vozidlo | Volkswagen T4, T5, T6 (T4) 1990-2003 Van |
| EG-číslo | .. |
| Rozteč | 5/112 |
| Průměr náboje | 57,1 mm |
| Zatížení nápravy přední/zadní | 1510-1600 kg/1330-1490 kg |
Materiál
| Kolové šrouby pro plechové disky | M14x1,5x34 mm |
| Dosedací plocha | 1990-2000 kulová R14, 2001-2003 kulová R14 pohyblivá |
| Kolové šrouby pro litá kola | M14x1,5x34 mm |
| Dosedací plocha | 1990-2000 kulová R14, 2001-2003 kulová R14 pohyblivá |
| Měření tlaku v pneu | nemá |
Originální disky a pneumatiky
| Pneumatika přední náprava | Disk přední náprava | Pneumatika zadní náprava | Disk zadní náprava |
|---|---|---|---|
| 185/R14 99N | 5,50 x 14 ET | 185/R14 99N | 5,50 x 14 ET |
| 195/70R15 97S | 6,00 x 15 ET | 195/70R15 97S | 6,00 x 15 ET |
| 215/65R15 100S | 6,00 x 15 ET | 215/65R15 100S | 6,00 x 15 ET |
| 215/65R15 100S | 7,00 x 15 ET | 215/65R15 100S | 7,00 x 15 ET |
| 205/65R15 98S | 6,00 x 15 ET | 205/65R15 98S | 6,00 x 15 ET |
| 205/65R15 98S | 6,00 x 15 ET | 205/65R15 98S | 7,00 x 15 ET |









