Tomason TN1 8,0×17 5×100 ET35 titan, leštěná čelní plocha, kužel, Ø 63,4 mm

Velmi kvalitní litá alu kola německého výrobce značky TOMASON typ TN1, rozteč 5×100 ET35. Průměr středového otvoru 63,4 mm. Nosnost 580 kg. KBA. Barva titan s leštěnou čelní plochou. Dodává se včetně středové krytky K-009.

4688  s DPH
3874,38  bez DPH

Na objednávku

Předpokládané doručení do 24. 6. 2024

Informace o dopravě

Množství:

Kód produktu: E20150 Kategorie:

Velmi kvalitní litá alu kola německého výrobce značky TOMASON TN1. Rozměr 8,0×17″ s roztečí 5/100 ET35. Průměr středového otvoru 63,4 mm. Nosnost 580 kg. Alu disky jsou homologované a schválené ministerstvem dopravy ČR. KBA. Barva titan s leštěnou čelní plochou.

PARAMETRY
Hmotnost 9,825 kg
Šířka kola

Rozteč šroubů
Velikost kola

Průměr náboje vozidla
ET

Země původu
Značka

Barva

Materiál

,

Značka automobilu

, , , , , ,

ROZSAH POUŽITÍ
KE STAŽENÍ
DŮLEŽITÉ INFORMACE

   PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kolové šrouby, matice a vymezovací kroužky, pokud to daný typ kol vyžaduje, v hodnotě 990 Kč zdarma!

    ZÁPIS KOL DO TP

Pokud zvažujete nákup nových litých alu kol, je potřeba se nejprve ujistit, zda ve vašem velkém technickém průkazu, kde máte uvedeny rozměry a varianty použití kol a pneumatik, je uvedený také rozměr, který chcete zakoupit. Jestliže v TP požadovaný rozměr nemáte, je potřeba si nechat vyhotovit Posudek technické způsobilosti litých kol a pneumatik. Ten je zpoplatněný a cenově se liší tím, zda litá kola mají homologační značku KBA, nebo ABE a číslo schválení nebo nemají. Všechna litá kola, která prodáváme v našem internetovém obchodě SHELLERS.cz jsou homologovaná a mají TÜV certifikát (Gutachten, Teilegutachten). Tato homologace je uvedena u každého litého kola v sekci KE STAŽENÍ, kde tyto dokumenty průběžně doplňujeme a aktualizujeme. V tomto TÜV dokumentu najdete vozidla, na která jsou daná kola schválena. Podrobný postup schválení a zápisu nového rozměru kol do TP nejdete v uvedené odkazu Ministerstva dopravy.

    TYPOVÝ LIST

Dokument, potvrzený dovozcem/prodejcem registrovaným MDČR, ve kterém je uveden přesný typ zakoupených litých disků, typ vozidla, na který jsou litá kola určena, doporučené velikosti pneumatik (informace o vozidle dodá zákazník). Tento dokument je vyžadován na STK pro schválení na automobil, na který jsou alu kola umístěna.

Při zakoupení litých alu kol v našem internetovém obchodě SHELLERS.cz vám tento dokument v hodnotě 1490 Kč na vyžádání vystavíme zdarma!

    PŘED ODESLÁNÍM OBJEDNÁVKY

Prosím, uveďte nám při objednávce ještě značku a váš přesný typ vozidla. V některých případech je možné, že se stejný typ vozidla vyrábí s různými roztečemi, proto je potřeba najít svůj typ vozidla a rok výroby správně v našich aplikačních tabulkách nebo zkontrolovat dle našeho konfigurátoru DLE ZNAČKY AUTOMOBILU.