Tomason TN16 7,5×17 5×114,3 ET47 stříbrné, kužel, Ø 72,6

Velmi kvalitní litá kola německého výrobce značky TOMASON. Průměr středového otvoru 72,6 mm. Nosnost 720 kg. Vhodné pro značky automobilu Fiat, Hyundai, Kia, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota.

4599  s DPH
3800,83  bez DPH

Do týdne

Informujte mě, až bude produkt opět skladem

Velmi kvalitní litá kola německého výrobce značky TOMASON. Velikost 7,5×17, rozteč šroubů 5/114,3 ET47. Průměr středového otvoru 72,6 mm. Nosnost 720 kg.

TUV DE

Použití pro značky automobilu:

Fiat
Sedici typ FY

Hyundai
Sonata typ NF
Tucson typ TLE, TLE-HME
Veloster typ FS
i30 /-cw typ FD, FDH
i30 /-cw typ GDH, GDH-HME
i40 /-cw typ VF
ix20 typ JC, JC-HME
ix35 typ EL, ELH, LM
ix35 typ ELH, LM
Optima typ JF

Kia
Carens typ RP
Niro Hybrid typ DE
Soul typ AM
Soul typ PS
Soul typ EV PSEV
Sportage typ QLE
Venga Typ YN, -/S, -/G
Cee’d typ ED
Cee’d typ /-SW JD
Pro Cee’d typ JD

Lexus
GS300/430 typ S16
S200, IS300 typ XE1

Mazda
3 (I) typ BK
3 (II) typ BL
3 (III) typ BL
5 (I) typ CR1
5 (II) typ CW, CWE
6 (I) typ GG/GY; GG1/GY1
6 (II) typ GH
6 (III) typ GJ, GH
CX-3 typ DJ1
CX-5 typ KE, GH
CX-7 typ ER, ERE
MX-5 (III) typ NC1, NC1E
RX8 typ SE

Suzuki
Kizashi typ FR
SX4 typ EY
SX4 typ GY
SX4 S-Cross typ JY
Swift Sport typ NZ
Vitara typ LY

Toyota
Auris (I) typ E15J, E15UT
(I) 2,2D typ E15UT
Auris (II) typ E15UT(a), E15UTN(a) (2013-)
Auris Hybrid (I) typ HE15U(a)
Auris Hybrid(II) HE15U(a) (2013-)

PŘÍSLUŠENSTVÍ: kolové šrouby, matice a vymezovací kroužky v hodnotě 990 Kč zdarma!

TYPOVÝ LIST: dokument, potvrzený dovozcem/prodejcem registrovaným MDČR, ve kterém je uveden přesný typ zakoupených litých disků, typ vozidla, na který jsou litá kola určena, doporučené velikosti pneumatik. Tento dokument je vyžadován na STK pro schválení na automobil, na které jsou alu kola umístěna.

PARAMETRY
Hmotnost 10,09 kg
Šířka kola

Velikost kola

Rozteč šroubů

Průměr náboje vozidla

Barva

Povrchová úprava

ET

Nosnost

Země původu

Značka

ROZSAH POUŽITÍ
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

   PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kolové šrouby, matice a vymezovací kroužky, pokud to daný typ kol vyžaduje, v hodnotě 990 Kč zdarma!

    ZÁPIS KOL DO TP

Pokud zvažujete nákup nových litých alu kol, je potřeba se nejprve ujistit, zda ve vašem velkém technickém průkazu, kde máte uvedeny rozměry a varianty použití kol a pneumatik, je uvedený také rozměr, který chcete zakoupit. Jestliže v TP požadovaný rozměr nemáte, je potřeba si nechat vyhotovit Posudek technické způsobilosti litých kol a pneumatik. Ten je zpoplatněný a cenově se liší tím, zda litá kola mají homologační značku KBA, nebo ABE a číslo schválení nebo nemají. Všechna litá kola, která prodáváme v našem internetovém obchodě SHELLERS.cz jsou homologovaná a mají TÜV certifikát (Gutachten, Teilegutachten). Tato homologace je uvedena u každého litého kola v sekci KE STAŽENÍ, kde tyto dokumenty průběžně doplňujeme a aktualizujeme. V tomto TÜV dokumentu najdete vozidla, na která jsou daná kola schválena. Podrobný postup schválení a zápisu nového rozměru kol do TP nejdete v uvedené odkazu Ministerstva dopravy.

    TYPOVÝ LIST

Dokument, potvrzený dovozcem/prodejcem registrovaným MDČR, ve kterém je uveden přesný typ zakoupených litých disků, typ vozidla, na který jsou litá kola určena, doporučené velikosti pneumatik (informace o vozidle dodá zákazník). Tento dokument je vyžadován na STK pro schválení na automobil, na který jsou alu kola umístěna.

Při zakoupení litých alu kol v našem internetovém obchodě SHELLERS.cz vám tento dokument v hodnotě 1490 Kč na vyžádání vystavíme zdarma!

    PŘED ODESLÁNÍM OBJEDNÁVKY

Prosím, uveďte nám při objednávce ještě značku a váš přesný typ vozidla. V některých případech je možné, že se stejný typ vozidla vyrábí s různými roztečemi, proto je potřeba najít svůj typ vozidla a rok výroby správně v našich aplikačních tabulkách nebo zkontrolovat dle našeho konfigurátoru DLE ZNAČKY AUTOMOBILU.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Německu   MADE IN GERMANY

Originální produkt vyrobený v Německu. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.