Náhradní pojistný klíč (C) SICUSTAR 523BL21, šestihran, klíč 17, OE Volkswagen

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR 523BL21 typ C, OE: Volkswagen. Klíč 17 mm. Ilustrační obrázky.

249,49  s DPH
206,19  bez DPH

2 ks skladem

Množství:

Popis

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR typ C, Klíč 17 mm. Unikátní kód 523BL21. Unikátní kód je součástí balení, který najdete v krabičce s bezpečnostními šrouby nebo maticemi ve formě samolepicí etikety. Ilustrační obrázky.

OE: Volkswagen

Použití pro značky automobilu

null

Volkswagen

Volkswagen

Důležité informace

Před výběrem šroubů a matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní šroub a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu šroubu nebo matice. Správně dotažený šroub musí být utažený v rozsahu na minimálně 7-8 otáček 360 stupňů. Při použití rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce šroubů připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme dotažení šroubů či matic.

V žádném případě nepoužívejte pro dotažení bezpečnostních šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovačku, jejíž použití výrobce zakazuje! Pneumatická utahovací pistole poškozuje pojistné bezpečnostní šrouby a také speciální klíč, kterým poté není možné bezpečnostní šrouby a matice demontovat!

Další informace

Hmotnost 0.13 kg
Rozměry 28 × 42 mm
Klíč / hlava

Barva

,

Materiál

,

Výrobce

Farad

Značka

Značka automobilu

Volkswagen

Povrchová úprava

Země původu

Itálie (IT)

Typ / systém

Použití pro značky automobilu