Náhradní pojistný klíč (E) SICUSTAR 385, šestihran, klíč 17, OE TOYOTA

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR 385, OE: Toyota. Klíč 17 mm. Ilustrační obrázky.

249,49  s DPH
206,19  bez DPH

3 ks skladem

Předpokládané doručení do 25. 9. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR, typ označení E. Klíč 17 mm. Unikátní kód 385. Unikátní kód je součástí balení, který najdete v krabičce s bezpečnostními šrouby nebo maticemi ve formě samolepicí etikety. Ilustrační obrázky.

OE: Toyota

PARAMETRY
Hmotnost 0,098 kg
Rozměry 27 × 43 mm
Upozornění

Bezpečnostní klíč, Bezpečnostní kód

Materiál

,

Klíč / hlava (HEX)

Uvedená cena za:

1 kus

Výrobce

FARAD

Povrchová úprava
Země původu

Itálie (IT)

Značka

Značka automobilu

Toyota

Typ / systém

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Pro správné určení náhradního klíče je třeba znát bezpečnostní kód! Písmeno (A, B, C, T…) nebo symbol, které jsou vyraženy na hlavici nebo bezpečnostním šroubu či matici slouží pouze pro dodatečnou informaci a není možné podle tohoto parametru určit správný klíč!


Z bezpečnostních důvodů jsou veškeré obrázky tvaru bezpečnostního klíče na našich webových stránkách pouze ilustrační a neodpovídají žádnému z uvedených klíčů. Podle obrázku nebo jakéhokoli nákresu kódy nesdělujeme!


Pokud nevíte správný bezpečnostní kód, můžete využít služeb výrobce na stránkách SICUPLUS.com Poté zadáte tento kód do vyhledávače našich stránek SHELLERS.cz a můžete bezpečnostní oříšek zakoupit.

POZOR! Produkt v kategorii bezpečnostní není možné vrátit! Využijte proto výše uvedených možností.

 

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

Farad   FARAD

Produkty FARAD zaručují vysokou kvalitu a servis. Splňují přísné evropské normy a mají certifikát kvality TÜV homologace UNI EN ISO 9001 (1998), QS 9000 (2000), ISO 14001(2002) a ISO/TS 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl). Každá kategorie výrobků byla navíc testována, aby dosáhla standardů vyžadovaných mezinárodním trhem. Výrobce FARAD je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky.