Náhradní pojistný klíč SICUSTAR 144BL21, šestihran, klíč 17, OE RENAULT

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR 144BL21, OE: Renault. Klíč 17 mm. Ilustrační obrázky.

249,49  s DPH
206,19  bez DPH

3 ks skladem

Množství:

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR, Klíč 17 mm. Unikátní kód 144BL21. Unikátní kód je součástí balení, který najdete v krabičce s bezpečnostními šrouby nebo maticemi ve formě samolepicí etikety. Ilustrační obrázky.

OE: Renault

Použití pro značky automobilu

null

Renault

Renault

PARAMETRY
Hmotnost 0.13 kg
Rozměry 27 × 43 mm
Upozornění

Bezpečnostní klíč, Bezpečnostní kód

Klíč / hlava

Výrobce

FARAD

Povrchová úprava

Země původu

Itálie (IT)

Značka

Značka automobilu

Renault

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Pro správné určení náhradního klíče je třeba znát bezpečnostní kód! Písmeno (A, B, C, T…) nebo symbol, které jsou vyraženy na hlavici nebo bezpečnostním šroubu či matici slouží pouze pro dodatečnou informaci a není možné podle tohoto parametru určit správný klíč! Z bezpečnostních důvodů podle obrázku nebo jakéhokoli nákresu kódy nesdělujeme!

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

Farad   FARAD

Produkty FARAD zaručují vysokou kvalitu a servis. Splňují přísné evropské normy a mají certifikát kvality TÜV homologace UNI EN ISO 9001 (1998), QS 9000 (2000), ISO 14001(2002) a ISO/TS 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl). Každá kategorie výrobků byla navíc testována, aby dosáhla standardů vyžadovaných mezinárodním trhem. Výrobce FARAD je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky.