Náhradní pojistný klíč SICUSTAR / STARLOCK 7866BL21, klíč 21, OE Opel
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR 7866BL21 typ S, OE: Opel. Klíč 21 mm. Ilustrační obrázky.
bez DPH
3 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR typ S, Klíč 21 mm. Unikátní kód 7866BL21. Unikátní kód je součástí balení, který najdete v krabičce s bezpečnostními šrouby nebo maticemi ve formě samolepicí etikety. Ilustrační obrázky.
|---|---|
| Rozměry | 28 × 42 mm |
FARAD
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUBLOC 7273, kód P. Klíč 17 mm. FA1751X OE Renault, Dacia. Ilustrační obrázek.
Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUBLOC 7267, kód G. Klíč 17 mm.