Náhradní pojistný klíč (Z) SICUSTAR 8030, šestihran, klíč 17, OE NISSAN

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR 8030, OE: Nissan. Klíč 17 mm. Ilustrační obrázky.

249,49  s DPH
206,19  bez DPH

Do dvou týdnů

Uvedená cena je za 1 kus

Informujte mě, až bude produkt opět skladem

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUSTAR, typ označení Z Klíč 17 mm. Unikátní kód 8030. Unikátní kód je součástí balení, který najdete v krabičce s bezpečnostními šrouby nebo maticemi ve formě samolepicí etikety. Ilustrační obrázky.

OE: Nissan

Použití pro značky automobilu

null

Nissan

Nissan
PARAMETRY
Hmotnost 16 kg
Rozměry 27 × 43 mm
Upozornění

Bezpečnostní klíč, Bezpečnostní kód

Materiál

,

Klíč / hlava (HEX)

Uvedená cena za:

1 kus

Výrobce

FARAD

Povrchová úprava

Země původu

Itálie (IT)

Značka

Značka automobilu

Nissan

Typ / systém

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Pro správné určení náhradního klíče je třeba znát bezpečnostní kód! Písmeno (A, B, C, T…) nebo symbol, které jsou vyraženy na hlavici nebo bezpečnostním šroubu či matici slouží pouze pro dodatečnou informaci a není možné podle tohoto parametru určit správný klíč!


Z bezpečnostních důvodů jsou veškeré obrázky tvaru bezpečnostního klíče na našich webových stránkách pouze ilustrační a neodpovídají žádnému z uvedených klíčů. Podle obrázku nebo jakéhokoli nákresu kódy nesdělujeme!

POZOR! Produkt v kategorii bezpečnostní není možné vrátit! Využijte proto výše uvedených možností.

 

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

Farad   FARAD

Produkty FARAD zaručují vysokou kvalitu a servis. Splňují přísné evropské normy a mají certifikát kvality TÜV homologace UNI EN ISO 9001 (1998), QS 9000 (2000), ISO 14001(2002) a ISO/TS 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl). Každá kategorie výrobků byla navíc testována, aby dosáhla standardů vyžadovaných mezinárodním trhem. Výrobce FARAD je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky.