Náhradní pojistný klíč (M) SICUBLOC 7271, šestihran klíč 17

Náhradní pojistný klíč SICUBLOC, typ (M), číslo 7271. Šestihranná hlava, klíč 17 mm.

249,49  s DPH
206,19  bez DPH

6 ks skladem

Předpokládané doručení do 27. 9. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Náhradní klíč k pojistným bezpečnostním šroubům a maticím SICUBLOC, typ označení M. Klíč 17 mm. Unikátní kód 7271. Unikátní kód je součástí balení, který najdete v krabičce s bezpečnostními šrouby nebo maticemi ve formě samolepicí etikety.

PARAMETRY
Hmotnost 0,098 kg
Materiál

,

Barva

,

Klíč / hlava (HEX)

Typ / systém

Upozornění

Bezpečnostní klíč, Bezpečnostní kód

Uvedená cena za:

1 kus

VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Pro správné určení náhradního klíče je třeba znát bezpečnostní kód! Písmeno (A, B, C, T…) nebo symbol, které jsou vyraženy na hlavici nebo bezpečnostním šroubu či matici slouží pouze pro dodatečnou informaci a není možné podle tohoto parametru určit správný klíč!


Z bezpečnostních důvodů jsou veškeré obrázky tvaru bezpečnostního klíče na našich webových stránkách pouze ilustrační a neodpovídají žádnému z uvedených klíčů. Podle obrázku nebo jakéhokoli nákresu kódy nesdělujeme!


Pokud nevíte správný bezpečnostní kód, můžete využít služeb výrobce na stránkách SICUPLUS.com Poté zadáte tento kód do vyhledávače našich stránek SHELLERS.cz a můžete bezpečnostní oříšek zakoupit.

POZOR! Produkt v kategorii bezpečnostní není možné vrátit! Využijte proto výše uvedených možností.

 

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

Farad   FARAD

Produkty FARAD zaručují vysokou kvalitu a servis. Splňují přísné evropské normy a mají certifikát kvality TÜV homologace UNI EN ISO 9001 (1998), QS 9000 (2000), ISO 14001(2002) a ISO/TS 16949 (technické specifikace pro automobilový průmysl). Každá kategorie výrobků byla navíc testována, aby dosáhla standardů vyžadovaných mezinárodním trhem. Výrobce FARAD je dodavatelem originálních náhradních dílů pro přední světové automobilky.