Kolový šroub M12x1,5×19 kužel s krátkou hlavou, klíč 17, C17A19TB výška 35
Šroub na kola M12x1,5×19 mm kuželový s nízkou hlavou C17A19TB pro osobní automobily kde není možné použít kolové šrouby s běžnou výškou hlavy šestihranu. Barva stříbrná. Celková výška 35 mm.
 1,03 s DPH
 0,85 bez DPH
485 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Uvedená cena je za 1 kus
Šroub na kola M12x1,5×19 mm označení C17A19TB s kuželovou dosedací plochou a krátkou hlavou pro osobní automobily, kde není možné použít kolové šrouby s běžnou výškou hlavy šestihranu. Dále pro montáž rozšiřovacích podložek na náboj kola.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 35 mm
Klíč: 17 mm