Kolový šroub M12x1,5×21 kužel s krátkou hlavou, klíč 17, C17A21TB výška 37,5
Šroub na kola M12x1,5×21 mm kuželový s nízkou hlavou C17A21TB pro osobní automobily kde není možné použít kolové šrouby s běžnou výškou hlavy šestihranu. Barva stříbrná. Celková výška 37,5 mm.
 1,03 s DPH
 0,85 bez DPH
332 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
Šroub na kola M12x1,5×21 mm označení C17A21TB s kuželovou dosedací plochou a krátkou hlavou pro osobní automobily, kde není možné použít kolové šrouby s běžnou výškou hlavy šestihranu. Dále pro montáž rozšiřovacích podložek na náboj kola.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 37,5 mm
Klíč: 17 mm