Kolový šroub M14x1,5×19 kužel s krátkou hlavou, klíč 17, C17D19TB výška 35,5
Šroub na kola M14x1,5×19 mm kužel typ C17D19TB pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Nejčastější použití je pro upevnění rozšiřovacích podložek k náboji kola. Barva stříbrná. Výška 35,5 mm.
 1,03 s DPH
 0,85 bez DPH
420 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
Šroub na kola M14x1,5×19 mm s kuželovou dosedací plochou typ C17D19TB s krátkou hlavou pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Nejčastější použití je pro upevnění rozšiřovacích podložek k náboji kola.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Hlava klíč: 17 mm
Pevnostní třída: 10,9
Dosedací plocha: kužel 60°
Celková výška: 37,5 mm