Klíč na kolové šrouby a matice s vnitřním mnohohranem CSTL17/19, hlava 17/19mm
Klíč na kolové šrouby nebo kolové matice s vnitřním mnohohranem CSTL17/19, hlava klíče 17/19 mm. Povrchová úprava pozink. Počet hran 10. Celková délka 70 mm.
bez DPH
2 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
SPECIFIKACE
Počet hran: 10
Celková délka: 70 mm
| Hmotnost | 0,11 kg |
|---|---|
| Rozměry | 70 × 19 mm |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Uvedená cena za: | |
| Povrchová úprava | |
| Celková výška (L) | |
| Pevnostní třída | |
| Materiál | |
| Země původu |
MADE IN ITALY
ID: 25059 192 sklademKlíč na kolové šrouby a matice s vnitřním mnohohranem (CSTL17), hlava klíče 17mm
Klíč na kolové šrouby nebo kolové matice s vnitřním mnohohranem (CSTL17), hlava klíče 17 mm. Povrchová úprava pozink. Poče hran 10. Celková délka 70 mm.
ID: 25497 99 sklademKlíč na kolové šrouby a matice s vnitřním mnohohranem CSTL19, hlava klíče 19mm
Klíč na kolové šrouby nebo kolové matice s vnitřním mnohohranem CSTL19, hlava klíče 19 mm. Povrchová úprava pozink. Počet hran 10. Celková délka 70 mm.
ID: 25498 194 sklademKlíč na kolové šrouby a matice s vnitřním mnohohranem (CSTL21), hlava klíče 21mm
Klíč na kolové šrouby nebo kolové matice s vnitřním mnohohranem (CSTL21), hlava klíče 21 mm. Povrchová úprava pozink. Počet hran 10. Celková délka 70 mm.
Související produkty
Speciální nástrčný klíč STIX STT-S24, CR-MO/24 mm (ořech) na kolové šrouby a matice na alu kola. Klíč 24 mm.
ID: 46702 Doba dodání neznámáKlíč na kolové šrouby (matice), velikost 17/19mm
Oboustranný klíč na kola pro montáž kolových šroubů a matic, velikost hlavy klíče 17 mm a 19 mm. Povrchová úprava zinek. Vyrobeno v CZ