Sada krytek na kolové šrouby nebo matice BIMECC, chrom (20ks), BV21-000CR, 21mm
Krytky na kolové šrouby nebo matice BIMECC BV21-000CR. Průměr hlavy/klíče 21 mm. Barva chrom.
bez DPH
Do týdne
Krytky na kolové šrouby nebo matice BIMECC BV21-000CR.
SPECIFIKACE
Průměr hlavy/klíče: 21 mm
Barva: chrom
Počet kusů v balení: 20 ks
| Hmotnost | 0,147 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 12 × 2 mm |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Povrchová úprava | |
| Materiál | |
| Barva | |
| Výrobce | |
| Země původu | |
| Značka |
MADE IN ITALY
BIMECC
22%
ID: 25519 19 sklademSada krytek na kolové šrouby nebo matice BIMECC, chrom (20ks), BV19-000CR, 19mm
Krytky na kolové šrouby nebo matice BIMECC BV19-000CR. Průměr hlavy/klíče 19 mm. Barva chrom.
22%
ID: 25299 18 sklademSada krytek na kolové šrouby nebo matice BIMECC, chrom (20ks), (BV17-000CR), 17mm
Krytky na kolové šrouby BIMECC BV17-000CR. Průměr hlavy/klíče 17 mm. Barva chrom.
Související produkty
ID: S25064 Již se neprodáváSkryté ventilky Alligator – sada, hliníkové eloxované
22%