Sada krytek na kolové šrouby nebo matice, černé 20+1ks, PCAPS-BLACK17, 17mm
Krytky na kolové šrouby nebo matice PCAPS-BLACK17. Průměr hlavy/klíče 17 mm. Barva černá. Bal. 21 ks+příslušenství.
bez DPH
5 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 sadu
Krytky na kolové šrouby nebo matice PCAPS-BLACK17. Průměr hlavy/klíče 17 mm. Barva černá. Počet kusů v balení 21 ks + příslušenství.
| Hmotnost | 0,154 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 12 × 2 mm |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Barva | |
| Materiál | |
| Země původu | |
| Uvedená cena za: |
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
ID: 49800 13 sklademSada krytek na kolové šrouby nebo matice Wemar, červené 20ks, CK1720RWEM, 17mm
Krytky na kolové šrouby nebo matice WEMAR CK1720RWEM. Velikost hlavy/klíče 17 mm. Barva červená. Sada 20 ks.
22%
ID: 25299 18 sklademSada krytek na kolové šrouby nebo matice BIMECC, chrom (20ks), (BV17-000CR), 17mm
Krytky na kolové šrouby BIMECC BV17-000CR. Průměr hlavy/klíče 17 mm. Barva chrom.
Související produkty
ID: 25062 34 sklademVentil TR413C, Ø 11,5mm, gumový s chromovým překrytem, délka 43mm
Gumový ventilek TR413C s chromovým překrytem, průměr 11,5 mm, pro osobní a dodávkové automobily, maximální tlak 4,5 bar. Celková délka 43 mm.