Sada krytek na kolové šrouby nebo matice, černé 20+1ks, PCAPS-BLACK17, 17mm
Krytky na kolové šrouby nebo matice PCAPS-BLACK17. Průměr hlavy/klíče 17 mm. Barva černá. Bal. 21 ks+příslušenství.
bez DPH
5 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 sadu
Krytky na kolové šrouby nebo matice PCAPS-BLACK17. Průměr hlavy/klíče 17 mm. Barva černá. Počet kusů v balení 21 ks + příslušenství.
| Hmotnost | 0,154 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 12 × 2 mm |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Barva | |
| Materiál | |
| Země původu | |
| Uvedená cena za: |
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
22%