Sada krytek na kolové šrouby nebo matice, šedé 20+1ks, PCAPS-BLACK19, 19mm
Krytky na kolové šrouby nebo matice PCAPS-BLACK19. Průměr hlavy/klíče 19 mm. Barva černá. Bal. 21 ks+příslušenství.
bez DPH
5 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 sadu
Krytky na kolové šrouby nebo matice PCAPS-BLACK19. Průměr hlavy/klíče 19 mm. Barva černá. Počet kusů v balení 21 ks + příslušenství.
| Hmotnost | 0,60 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 12 × 2 mm |
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
22%