Sada krytek na kolové šrouby nebo matice, šedé 20+1ks, PCAPS-GREY17, 17mm
Krytky na kolové šrouby nebo matice PCAPS-GREY17. Průměr hlavy/klíče 17 mm. Barva šedá. Bal. 21 ks+příslušenství.
bez DPH
10 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 sadu
Krytky na kolové šrouby nebo matice PCAPS-GREY17. Průměr hlavy/klíče 17 mm. Barva šedá. Počet kusů v balení 21 ks + příslušenství.
| Hmotnost | 0,60 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 12 × 2 mm |
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
ID: 49800 13 sklademSada krytek na kolové šrouby nebo matice Wemar, červené 20ks, CK1720RWEM, 17mm
Krytky na kolové šrouby nebo matice WEMAR CK1720RWEM. Velikost hlavy/klíče 17 mm. Barva červená. Sada 20 ks.
22%
ID: 25299 18 sklademSada krytek na kolové šrouby nebo matice BIMECC, chrom (20ks), (BV17-000CR), 17mm
Krytky na kolové šrouby BIMECC BV17-000CR. Průměr hlavy/klíče 17 mm. Barva chrom.
Související produkty
ID: 34499 Již se neprodáváZávaží barevné samolepicí Hofman 380 ČERVENÉ
ID: 34495 Již se neprodáváZávaží barevné samolepicí Hofman 380 BÍLÉ
22%