Šroub RIVETS-JR10 CHROME, Ø hlavy 12 mm, naklepávací Ø 7,0 mm, výška 12,0 mm
Ozdobné naklepávací šroubky RIVETS-JR10 CHROME na okraje litých kol, určené pro otvor o průměru 7,0 mm. Celková výška 12 mm. Barva chrom.
bez DPH
546 ks skladem
Předpokládané doručení do 18. 5. 2026
Uvedená cena je za 1 kus
Ozdobné naklepávací šroubky RIVETS-JR10 CHROME na okraje litých kol, určené pro otvor o průměru 7,0 mm. Materiál plast. Povrchová úprava chrom.
SPECIFIKACE
Průměr hlavy: 12 mm
Průměr těla: 7,0 mm
Délka těla: 7,0 mm
Celková výška: 12 mm.
| Hmotnost | 0,009 kg |
|---|---|
| Země původu | |
| Vnější průměr (A) | |
| Průměr tisícihranu | |
| Celková výška (L) | |
| Materiál | |
| Výrobce | |
| Barva | |
| Povrchová úprava | |
| Uvedená cena za: |
MADE IN GERMANY
ID: 32015 198 sklademŠroub M5x8 (FVM5x8); průměr hlavy 10,0 mm, klíč Torx T25, výška 11,8
Ozdobné šroubky M5x8 mm FVM5x8 mm na okraje litých kol šroubovací. Průměr hlavy 10,0 mm, klíč Torx T25. Celková výška 11 mm. Materiál kov. Povrchová úprava pozink.
ID: 32024 1623 sklademŠroub M7x1,00×31,5 (014), průměr hlavy 12,5mm, klíč 12hran 8mm, výška 37,7