Středová krytka alu kola Ø 58/61 mm 8WO601170 JG3, šedá mat, na originální kola AUDI
Středové krytky alu kol typ 8WO601170 JG3 pro originální alu disky AUDI, průměr vnitřní 58 mm / 61 mm vnější. Použití pro značky automobilu AUDI a další alu kola se stejnými rozměry. Barva šedá matná.
bez DPH
Do týdne
Uvedená cena je za 1 kus
Středová krytka alu kol typ 8WO601170 JG3 pro originální litá alu kola AUDI, průměr vnitřní 58 mm / 61 mm vnější. Použití pro značky automobilu AUDI a další alu kola s níže uvedenými rozměry. Barva šedá matná.
A – 58,0 mm (vnitřní průměr)
B – 61,0 mm (vnější průměr)
C – 2,0 mm (délka úchytu)
Shoda s krytkou AUDI:
Originální objednací číslo: 8WO601170 JG3
Použití pro alu kola značky automobilu
Audi
POZNÁMKA
| Hmotnost | 0,015 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 68 × 12 mm |
| Uvedená cena za: | |
| Vnitřní průměr (B) | |
| Poznámka | |
| Země původu | |
| Vnější průměr (A) | |
| Materiál | |
| Značka automobilu | |
| Druh Krytky | |
| Značka | |
| Barva | |
| Povrchová úprava |
MADE IN GERMANY
ID: 49560 170 sklademStředová krytka alu kola Ø 58/61 mm A02, CS61, černá, plast bez loga
Středové krytky alu kol A02, CS61 bez loga, průměr vnitřní 58 mm / 61 mm vnější. Plocha pro umístění samolepicího emblému. Délka úchytu 2 mm.
Středové krytky alu kol 8WO601170 AAX pro originální alu disky AUDI, průměr vnitřní 58 mm / 61 mm vnější. Použití pro značky automobilu AUDI a další alu kola se stejnými rozměry.
ID: 48385 130 sklademStředová krytka alu kola Ø 58/61 mm BE-CS61, GMP CS61, černá lesklá
Středové krytky alu kol GMP shodné s originálními krytkami AUDI, průměr vnitřní 58 mm / 61 mm vnější. Použití pro značky automobilu AUDI a další alu kola se stejnými rozměry.
Související produkty
Středová krytka ALU disku N06/ZA1327 bez loga, průměr vnitřní 56 mm / 60 mm vnější. Použití pro značky litých ALU kol AEZ, Dezent, Enzo. Barva šedá bez loga. Celková výška 12 mm.
ID: 45217 6 sklademStředový samolepicí emblem průměr 60mm, logo Dezent ZT1150, plast antracit
Emblem ZT1150 průměr 60mm s logem Dezent. Materiál měkký plast se samolepící plochou. Barva antracit.
20%
ID: 17792 18 sklademStředová krytka alu kola Ø 153/170 mm, AZ ADVENTURE
Středové krytky ALU disku AZ ADVENTURE bez loga, průměr vnitřní 153 mm / 170 mm vnější. Použití pro značky litých AZ ADVENTURE. Barva stříbrná bez loga. Celková délka úchytu 8,0 mm.
ID: 49636 Již se neprodáváStředová krytka alu kola Ø 65/68 mm, MSW, černá, plast
Středové krytky ALU disku MSW s logem MSW, průměr vnitřní 65 mm / 68 mm vnější. Použití pro alu kola značek MSW. Barva černá.