Vymezovací kroužek kol 72,2 / 63,4 (MO722634), hliník, bez osazení

MOMO

139  s DPH
114,88  bez DPH

Do týdne

Kód produktu: 24938 Kategorie:

Uvedená cena je za 1 kus

Vymezovací kroužky pro litá kola MOMO a jiné.

PARAMETRY
Hmotnost 0,012 kg
Vnější průměr (A)

Přesah kužele (C)

Vnitřní průměr (B)

Barva

Materiál

Výrobce

SCC Fahrzeugtechnik GmbH

Země původu

Německo (DE)

Uvedená cena za:

1 kus

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vnější rozměr (větší) udává průměr otvoru litého kola v milimetrech, do kterého bude středící kroužek umístěn. Tento rozměr může být různý v závislosti na použité značce a typu alu disku a je potřeba změřit!

Vnitřní rozměr (menší) udává průměr náboje automobilu v milimetrech, na který bude středící kroužek nasazen společně s litým kolem osazeným kroužkem.

ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Německu   MADE IN GERMANY

Originální produkt vyrobený v Německu. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.
VÝROBCE

    SCC Fahrzeugtechnik GmbH

Společnost působí na trhu od roku 2000. Patří do skupiny SCC group, která zahrnuje kromě SCC Fahrzeugtechnik GmbH, také společnosti WEMAR Auto Zubehör GmbH a SCC Electromobility GmbH. Hlavní zaměření této společnosti je výroba a prodej vlastních výrobků, zejména distančních podložek, adaptérů, spojovacích prvků, jednodílných a vícedílných kol a speciálních dílů pro automotive. Výroba probíhá na moderních CNC výrobních strojích a veškeré testování podle standardů KBA. Všechny výrobky společnosti SCC Fahrzeugtechnik GmbH podléhají přísným evropským normám, mají certifikáty TÜV a jsou homologované na všechny uvedené značky automobilů.