Kolová matice M14x1,5 kužel, otevřená, klíč 21, D21D, výška 25 mm

Matice na kola D21D M14x1,5 s kuželovou dosedací plochou. Určeno pro osobní, SUV a dodávkové automobily nebo jako alternativa pro vozy Ford. Celková výška 25 mm.

24,90  s DPH
20,58  bez DPH

302 ks skladem

Předpokládané doručení do 1. 6. 2023

Informace o dopravě

Množství:

Uvedená cena je za 1 kus

Matice na kola typ D21D rozměr M14x1,5 s kuželovou dosedací plochou. Určeno pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková výška 25 mm.

Možné použití (jako alternativa) pro značky automobilu:

Ford (pro plechová kola)
Galaxy (2006-)
S Max (2006-)
Custom (2013-)

PARAMETRY
Hmotnost 0,044 kg
Rozměry 24 × 25 mm
Rozměr (M)

M14

Stoupání závitu

Dosedací plocha

Klíč / hlava (HEX)

Celková výška (L)

25 mm

Materiál

Pevnostní třída

8.0

Povrchová úprava

Uvedená cena za:

1 kus

Země původu

Itálie (IT)

Značka automobilu

Saab, Tesla

ROZSAH POUŽITÍ
DŮLEŽITÉ INFORMACE

    UPOZORNĚNÍ

Před výběrem kolových matic doporučujeme, pokud to je možné, demontovat původní matice a pečlivě změřit rozměr, délku závitu, stoupání závitu a také dosedací plochu matice. Správně dotažená matice musí být v rozsahu minimálně 7-9 otáček 360° (stupňů). Při použití distančních rozšiřovacích podložek je nutné k originální délce svorníků náboje kola připočítat šířku rozšiřovacích podložek! Pokud délka svorníků neumožní dostatečné dotažení disku maticemi, je třeba svorníky demontovat z náboje kola a nahradit svorníky delšími o danou šířku rozšiřovací podložky! Po ujetí 50 – 100 km doporučujeme zkontrolovat dotažení kolových matic.

V žádném případě nepoužívejte pro plné dotažení šroubů a matic kol pneumatickou či jinou elektrickou rázovou utahovací pistoli, jejíž použití výrobce automobilu zakazuje! Závěrečné dotažení se provádí pomocí momentového klíče na utahovací moment, který uvádí výrobce automobilu. Pneumatická utahovací pistole může vážně poškodit matice případně svorníky kol! Více TECHNICKÉ INFO

V případě, že montáž nebude provedena v autorizovaném servisu, je nezbytné, aby byla tato montáž provedena v souladu s výše uvedeným doporučením a dle Příručky automobilu, která je součástí daného vozidla, na které bude produkt montován, a kde je uveden postup a hodnoty pro utažení kolových matic.

POKUD NEVÍTE, JAKÝ PRODUKT PATŘÍ NA VÁŠ VŮZ, MŮŽETE VYUŽÍT TUTO INFORMAČNÍ TABULKU, KDE NAJDETE SPRÁVNÉ ROZMĚRY PODLE VAŠEHO AUTOMOBILU.
ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY

Originální produkt vyrobený v Itálii. Rozměrová přesnost a dlouhá životnost výrobku je na rozdíl od ostatních neoriginálních napodobenin samozřejmostí.