Kolový šroub M14x1,5×25 kužel, klíč 17, C17D25/B46-BLACK, černý, výška 48,5 mm
Šroub na kola M14x1,5×25 mm kužel typ C17D25/B46-BLACK pro Alfa Romeo, Peugeot. Barva černá. Celková výška 48,5 mm.
bez DPH
322 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Šroub na kola M14x1,5×25 mm kužel typ C17D25/B46-BLACK pro osobní, SUV a dodávková vozidla.
Nahrazují originální objednací čísla Alfa Romeo: 50534183
SPECIFIKACE
Barva: černá
Hlava klíč: 17 mm
Pevnostní třída: 10,9
Dosedací plocha: kužel
Celková výška: 48,5 mm
Použití pro značky automobilu
Alfa Romeo
Alfa Romeo | Giulia | (952) 2016-____ sedan
Alfa Romeo | Stelvio | (949) 2017-____ SUV
Peugeot
Peugeot | 807 | (E, E*****) 2002-2016 Van
Made in Italy
BIMECC
Důležité informace
| Značka | |
| Značka automobilu |
Alfa Romeo
Alfa Romeo | Stelvio | 2017-____ (949) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Alfa Romeo | Giulia | 2016-____ (952) sedan | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Alfa Romeo | Brera | 2006-2010 (939) coupe | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Alfa Romeo | 159 | 2006-2012 (939) kombi | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Alfa Romeo | 159 | 2006-2012 (939) kombi | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro plechová kola
Alfa Romeo | 159 | 2005-2012 (939) sedan | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Alfa Romeo | 159 | 2005-2012 (939) sedan | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro plechová kola
MG
MG | EHS | 2021-____ (AS23P-L) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | HS | 2022-____ (AS23) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | MG4 | 2022-____ (SEHS) elektro | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | MG5 | 2022-____ (EP22-L) elektro | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | ZS | 2021-____ (ZS1, SZS1) EV elektro | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | ZS | 2022-____ (ZS1, SZS1) benzín | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Maserati
Maserati | Grecale | 2022-____ (M182) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Maserati | MC20 | 2022-____ (M182) coupe | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Citroën
Fiat
Peugeot
Ssang Yong
UPOZORNĚNÍ
MADE IN GERMANY
BIMECC
ID: 32916 374 sklademKolový šroub M14x1,5×25 kuželový, klíč 17, C17D25/B46, výška 48,5
Šroub na kola M14x1,5x25 mm kužel typ C17D25/B46 pro Alfa Romeo, Peugeot. Celková výška 48,5 mm. Klíč 17 mm.
ID: 44428 5 sklademPojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5×25 kužel, klíč 17, SICUSTAR BVN425, černé
Bezpečnostní šrouby kol M14x1,5x25 mm kužel jsou vyrobeny z pevnostní oceli a mají 400 kombinací pojistného systému. Bezpečnostní šrouby a matice SICUSTAR mají nejbezpečnější pojistný systém z celé nabídky na trhu. Použití pro automobily Alfa Romeo, Citroën, Fiat, Peugeot. Barva černá.
ID: 31150 4 sklademPojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5×25 kužel, klíč 17, SICUSTAR VN425
Bezpečnostní šrouby kol M14x1,5x25 mm kužel jsou vyrobeny z pevnostní oceli a mají 400 kombinací pojistného systému. Bezpečnostní šrouby a matice SICUSTAR mají nejbezpečnější pojistný systém z celé nabídky na trhu. Použití pro automobily Alfa Romeo, Citroën, Fiat, Peugeot. Barva sříbrná.
Související produkty
ID: 10009 214 sklademKolový šroub M14x1,5×28 kužel s vnitřním mnohohranem, VSTD28 ; průměr 23mm, výška 53,5
Šroub na kola VSTD28 s vnějším průměrem hlavy 23 mm pro aftermarketová kola s úzkými otvory pro šrouby. K těmto šroubům je nutné doobjednat speciální klíč – adapter (CSTL).
22%
ID: 52244 60 sklademKolový šroub M15x1,25×53 kulový R14, pohyblivá plocha, klíč 17, S17Q53R14E-MW, výška 84 mm
Šroub na kola M15x1,25x53 mm kulový R14 typ S17Q53R14E-MW na originální kola s kulovou pohyblivou dosedací plochou pro Mercedes Benz GLE (2019-) a GLS (2019-) prodloužený o 9 mm pro použití rozšiřovacích podložek o šířce 8-10 mm. Barva stříbrná. Klíč 17 mm.
ID: 10694 220 sklademKolový šroub M12x1,25×60 kužel, klíč 17, C17B60, výška 85 mm
Šroub M12x1,25x22 mm kužel pro aftermarketová kola C17B60 pro značky automobilu Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot prodloužené.
22%