Kolový šroub M14x1,5×25 kuželový, klíč 17, C17D25/B46, výška 48,5
Šroub na kola M14x1,5×25 mm kužel typ C17D25/B46 pro Alfa Romeo, Peugeot. Celková výška 48,5 mm. Klíč 17 mm.
bez DPH
354 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Šroub na kola M14x1,5×25 mm kužel typ C17D25/B46 pro osobní, SUV a dodávková vozidla.
Nahrazují originální objednací čísla Alfa Romeo: 50534183
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Hlava klíč: 17 mm
Pevnostní třída: 10,9
Dosedací plocha: kužel
Celková výška: 48,5 mm
|---|---|
| Rozměr (M) | |
| Stoupání závitu | |
| Délka závitu (S) | |
| Dosedací plocha | |
| Klíč / hlava (HEX) | |
| Celková výška (L) | |
| Výrobce | |
| Barva | |
| Materiál | |
| Pevnostní třída | |
| Povrchová úprava | |
| Země původu | |
| Značka | |
| Značka automobilu | |
| Poznámka |
Alfa Romeo
Alfa Romeo | Brera | 2006-2010 (939) coupe | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Alfa Romeo | 159 | 2006-2012 (939) kombi | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Alfa Romeo | 159 | 2006-2012 (939) kombi | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro plechová kola
Alfa Romeo | 159 | 2005-2012 (939) sedan | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Alfa Romeo | 159 | 2005-2012 (939) sedan | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro plechová kola
MG
MG | EHS | 2021-____ (AS23P-L) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | HS | 2022-____ (AS23) SUV | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | MG4 | 2022-____ (SEHS) elektro | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | MG5 | 2022-____ (EP22-L) elektro | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | ZS | 2021-____ (ZS1, SZS1) EV elektro | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
MG | ZS | 2022-____ (ZS1, SZS1) benzín | Kolové šrouby | Kolové šrouby pro originální litá kola
Citroën
Fiat
Peugeot
Ssang Yong
UPOZORNĚNÍ
MADE IN GERMANY
BIMECC
ID: 44428 5 sklademPojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5×25 kužel, klíč 17, SICUSTAR BVN425, černé
Bezpečnostní šrouby kol M14x1,5x25 mm kužel jsou vyrobeny z pevnostní oceli a mají 400 kombinací pojistného systému. Bezpečnostní šrouby a matice SICUSTAR mají nejbezpečnější pojistný systém z celé nabídky na trhu. Použití pro automobily Alfa Romeo, Citroën, Fiat, Peugeot. Barva černá.
ID: 31150 4 sklademPojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5×25 kužel, klíč 17, SICUSTAR VN425
Bezpečnostní šrouby kol M14x1,5x25 mm kužel jsou vyrobeny z pevnostní oceli a mají 400 kombinací pojistného systému. Bezpečnostní šrouby a matice SICUSTAR mají nejbezpečnější pojistný systém z celé nabídky na trhu. Použití pro automobily Alfa Romeo, Citroën, Fiat, Peugeot. Barva sříbrná.
Související produkty
22%
ID: 52254 110 sklademKolový šroub M15x1,25×48 kulový R14, pohyblivá plocha, klíč 17, S17Q48R14E-MW-BLACK, výška 79 mm, černý
Šroub na kola M15x1,25x48 mm kulový R14 typ S17Q48R14E-MW-BLACK na originální kola s kulovou pohyblivou dosedací plochou pro Mercedes Benz GLE (2019-) a GLS (2019-) prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek. Barva černá, Klíč 17 mm.
ID: 10694 220 sklademKolový šroub M12x1,25×60 kužel, klíč 17, C17B60, výška 85 mm
Šroub M12x1,25x22 mm kužel pro aftermarketová kola C17B60 pro značky automobilu Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Lada, Lancia, Peugeot prodloužené.
22%
ID: 52252 76 sklademKolový šroub M15x1,25×43 kulový R14, pohyblivá plocha, klíč 17, S17Q43R14E-MW-BLACK, černý, výška 74 mm
Šroub na kola M15x1,25x43 mm kulový R14 typ S17Q43R14E-MW-BLACK na originální kola s kulovou pohyblivou dosedací plochou pro Mercedes Benz GLE (2019-) a GLS (2019-) prodloužený pro použití rozšiřovacích podložek. Barva černá, Klíč 17 mm.
ID: 10692 322 sklademKolový šroub M12x1,25×46 kužel, klíč 19, C19B46, výška 71 mm
Šroub M12x1,25x46 mm kužel, typ C19B46 pro aftermarketová kola pro značky automobilu Citroen, Peugeot, starší modely zpravidla do roku výroby 2002 s hlavou klíč 19 mm prodloužené.