Kolový šroub M14x1,5×30 kužel, klíč 19, C19D30G-BIG, výška 60 mm
Šroub na kola C19D30G-BIG rozměr M14x1,5×30 mm kužel. Náhrada za originální šroub  s velkým kuželem 28 mm pro osobní, SUV a dodávkové automobily Nissan Primastar, Interstar, NV400, Opel Movano, Vivaro A, Renault Traffic 2001-2014. Celková výška 60 mm.
 2,29 s DPH
 1,89 bez DPH
184 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 51330 Kategorie: ,
Šroub na kola C19D30-BIG rozměr M14x1,5×30 mm kužel. Náhrada za originální šroub  s velkým kuželem 28 mm pro osobní, SUV a dodávkové automobily Nissan Primastar, Interstar, NV400, Opel Movano, Vivaro A, Renault Traffic 2001-2014.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná/šedá
Povrchová úprava: Geomet
Pevnostní třída: 10,9
Celková výška: 60 mm
Hlava/klíč: 19 mm