Kolový šroub M14x1,5×32 koule R13, klíč 17, S17D32R13, výška 51 mm
Šroub na kola M14x1,5×32 mm kulový R13 typ S17D32R13 pro originální litá ALU i plechová kola značek Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen prodloužený o 5 mm. Celková výška 51 mm.
 1,66 s DPH
 1,37 bez DPH
7 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kolové šrouby M14x1,5×32 mm s kulovou dosedací plochou R13 typ S17D32R13 pro originální litá i plechová kola Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen (všechny modely v pětišroubovém provedení) prodloužený o 5 mm pro použití rozšiřovacích podložek o šířce 3-7 mm. Celková výška 51 mm.
Použití pro značky automobilu s rozšiřovacími podložkami 3-7 mm:
Audi A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S3, TT.
Bentley Continental GT typ 3W (2003-), Continental GTC typ 3W (2006-), Flying Spur typ 3W (2005-).
Škoda Fabia, Octavia, Roomster, Superb, Yeti, Rapid.
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,07 kg
Rozměry 51 mm
Rozměr (M)
Poznámka
Stoupání závitu
Délka závitu (S)
Dosedací plocha
Klíč / hlava (HEX)
Celková výška (L)
Značka automobilu
Povrchová úprava
Materiál
Pevnostní třída
Typ disku / použití
Výrobce
Země původu
KE STAŽENÍ
VIDEA/NÁVODY
DŮLEŽITÉ INFORMACE
    UPOZORNĚNÍ
ZEMĚ PŮVODU
Vyrobeno v Itálii    MADE IN ITALY
VÝROBCE
  BIMECC
Mohlo by se vám hodit k tomuto produktu…
  • Pojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5x32 kulová R13, klíč 17, SICUBLOC AN532
    ID: 31087 1 skladem
    Pojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5×32 kulová R13, klíč 17, SICUBLOC AN532
    Pojistné bezpečnostní šrouby kol SICUBLOC AN532 M14x1,5x32 mm koule R13 jsou díky svému designu ve tvaru květiny a odolné rotační objímce velice bezpečným systémem pro každý druh litých nebo ocelových kol.
     23,06 s DPH
  • Pojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5x32 kulová R13, klíč 17, SICUSTAR VN532R13
    ID: 31161 8 skladem
    Pojistné bezpečnostní šrouby M14x1,5×32 kulová R13, klíč 17, SICUSTAR VN532R13
    Jsou vyrobeny z pevnostní oceli a mají 400 kombinací pojistného systému. Bezpečnostní šrouby a matice SICUSTAR mají nejbezpečnější pojistný systém z celé nabídky na trhu. Použití pro značky automobilu Audi, Bentley, Seat, Škoda, Volkswagen s rozšiřovacími podložkami prodloužené o 5 - 7 mm.
     29,36 s DPH