Kolový šroub M14x1,5×33 kužel, klíč 17, C17D33/B42, výška 56
Šroub na kola M14x1,5×33 mm typ C17D33/B42 pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková výška 56 mm.
 1,45 s DPH
 1,20 bez DPH
280 ks skladem
Předpokládané doručení do 15. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 24680 Kategorie: ,
Kolové šrouby M14x1,5×33 mm kužel, typ C17D33/B42 pro osobní, SUV a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Celková výška: 56 mm
Klíč: 17 mm
Pevnostní třída: 10.9
Barva: stříbrná
POZNÁMKA
VYBRAT PRODUKT DLE ZNAČKY AUTOMOBILU
PARAMETRY
Hmotnost 0,081 kg
Rozměry 56 mm