Kolový šroub M14x1,5×35 koule R12, klíč 17, S17D35R12 výška 56 mm
Šroub na kola M14x1,5×35 mm kulový R12 typ S17D35R12 pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Klíč 17 mm.
 1,45 s DPH
 1,20 bez DPH
299 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 17656 Kategorie: ,
Kolový šroub M14x1,5×35 mm s kulovou dosedací plochou R12 typ S17D35R12 pro osobní, SUV a dodávkové automobily. Celková výška 56 mm.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 35 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 56 mm
Klíč/hlava: 17 mm
null
Made in Italy
null
BIMECC
Důležité informace
PARAMETRY
Hmotnost 0,077 kg
Rozměry 56 mm