Kolový šroub M14x1,5×35 koule R13, klíč 17, S17D35R13-BLACK, černý, výška 54
Kolový šroub M14x1,5×35 kulová R13 typ S17D35R13-BLACK pro originalní litá ALU i plechová kola značek Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen prodloužený o 8 mm. Celková výška 54 mm. Barva černá.
 2,10 s DPH
 1,74 bez DPH
326 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kolové šrouby M14x1,5×35 kulová R13 typ S17D35R13-BLACK pro originální litá i plechová kola Audi, Seat, Škoda, Bentley a Volkswagen (všechny modely v pětišroubovém provedení) prodloužený o 8 mm pro použití rozšiřovacích podložek o šířce 6-9 mm. mm.
Použití pro značky automobilu s rozšiřovacími podložkami 6-9 mm:
Audi A1, A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S3, TT.
Bentley Continental GT typ 3W (2003-), Continental GTC typ 3W (2006-), Flying Spur typ 3W (2005-).
Škoda Fabia, Octavia, Roomster, Superb, Yeti, Rapid.
SPECIFIKACE
Dosedací plocha: kulová R13
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Barva: černá
Hlava klíč: 17 mm
Pevnostní třída: 10,9
Celková výška: 54 mm
PARAMETRY
Hmotnost 0,074 kg
Rozměry 54 mm