Kolový šroub M14x1,5×38 koule R12, klíč 17, S17D38R12, výška 58 mm
Šroub na kola M14x1,5×38 mm kulový R12 typ S17D38R12 pro kola na osobní a dodávkové automobily. Klíč 17 mm
 1,45 s DPH
 1,20 bez DPH
325 ks skladem
Předpokládané doručení do 19. 5. 2026
Informace o dopravě
Množství:
Kód produktu: 44804 Kategorie: ,
Kolový šroub M14x1,5×38 mm s kulovou dosedací plochou R12 typ S17D38R12 pro kola na osobní a dodávkové automobily.
SPECIFIKACE
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: pozink (Zn/Ni)
Délka závitu: 38 mm
Materiál: třída 10,9
Celková výška: 58 mm
Klíč/hlava: 17 mm
PARAMETRY
Hmotnost 0,079 kg
Rozměry 58 mm